Katalog rodinných domů, typové domy a další projekty

Katalog domů - Všechny typové projekty v katalogu domů včetně projektů s úpravami zahrnují osazení domu na parcele, napojení na inženýrské sítě, průkaz energetické náročnosti domu, požární zprávu a rozvody profesí (elektro, topení, zdravotní technika). V projekté dokumentaci je možno provádět jakékoliv změny, včetně rozměrových úprav nosného zdiva ( zmenšení - zvětšení domu, event. změny v dispozici ). Pokud ani typový projekt s úpravami z katalogu domů nesplní vaše představy, je zde možnost nechat se pouze inspirovat a my vám vyprojektujeme individuální dům na míru v cenové relaci 29.000 Kč. Základní cena vždy zahrnuje zdivo s 15cm izolací Grey Wall s vysokým tepelným odporem zdiva R = 5,28 m2K/W,  U = 0,18 W/m2K. - Katalog domů.

Typové domy

Další projekty

Katalog rodinných domů – Typové domy a další projekty

V sekci našich webových stránek - katalog rodinných domů můžete nalézt nabídky typových domů a dalších projektů firmy Precis. Prohlédněte si jednotlivé typy rodinných domů a jejich varianty, které jsme nazvali lidskými jmény (jak ženskými, tak mužskými) a místními názvy pro snadnější orientaci. Každý tento projekt v katalogu rodinných domů si můžete rozkliknout a podívat se tak na podrobnosti, kde se dozvíte následující informace o každém typovém projektu:

 • ProjektyZastavěná plocha projektu
 • Cena systému Izolox
 • Orientační celkové náklady
 • Cena typového projektu
 • Cena projektu s úpravami
 • Velikost jednotlivých místností
 • Obecná charakteristika – popis stavby
 • Půdorysy
 • Modely pohledů ze všech stran
 • Inspirace pro úpravy
 • Fotogalerie realizovaných rodinných domů daného typu

Typové projekty v katalogu rodinných domů

Náš katalog rodinných domů Vám komplexně představí vybraný model stavby, aby jste měli ucelenou představu o technických parametrech, vzhledu a jeho ceně. Všechny typové projekty v katalogu rodinných domů včetně projektů s úpravami zahrnují osazení domu na parcele, napojení na inženýrské sítě, průkaz energetické náročnosti domu, požární zprávu a rozvody profesí (elektro, topení, zdravotní technika). Základní cena v katalogu rodinných domů vždy zahrnuje zdivo s 15cm izolací GreyWall (šedý polystyren s přísadou grafitu) s vysokým tepelným odporem zdiva R = 5,28 m2K/W,  U = 0,18 W/m2K.

Katalog rodinných domů firmy Precis Vám usnadňuje rozhodování v oblasti výběru správného typu rodinného domu podle Vašich přestav. V současné máme v nabídce katalogu rodinných domů kolem dvaceti typových domů a cca 10 dalších projektů, ve kterých je možno je provádět jakékoliv změny a úpravy - dispoziční, rozměrové, zrcadlení atd.. Někteří zákazníci se nechají typovým domem pouze inspirovat a nakonec zvolí individuální projekt na míru – přesně dle svých představ.

Pokud máte nějaké dotazy, či nejasnosti ohledně rodinných domů a jejich projektů a výstavby, neváhejte nás oslovit!

Máte dotaz, potřebujete poradit? Neváhejte nám napsat. 

 •  
Máte dotaz, potřebujete poradit? Neváhejte nám napsat. 

Zanechte nám prosím telefon pro zpětné ověření.

Dotazník pro usnadnění komunikace

Pozemek    

Typ domu    

Způsob výstavby    

Termín výstavby    

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná
 Precis MP - Martin Pavelka