Naše služby

Služby

Nejsme DEVELOPER - realizaci stavby zajišťujeme vlastními pracovníky, nenajímáme žádné další subdodavatele

Firma PRECIS - Martin Pavelka se zabývá projektováním a výstavbou tepelně úsporných - nízkoenergetických a pasivních rodinných domů po celé České republice. Služby zákazníkům začínají konzultací při slaďování výběru vhodného domu a jeho umístění na parcele.

Jednou z možných variant je, že Vás oslovíme nabídkou našich typových domů a typový projekt se stane cenově výhodným řešením návrhu domu. Všechny typové projekty obsahují osazení domu na parcele, napojení na inženýrské sítě,   detailně vypracované profese rozvodů v domě (elektro, vytápění, zdravotechnika - voda a kanalizace ), požární zprávu a energetický štítek stavby.

Pro některé zákazníky budou typové domy pouze inspirací a při společné konzultaci architekta v naší projekční kanceláři dospějete ke vhodným úpravám vašeho domu tak, aby dům vyhovoval Vašim požadavkům.

 
Individuální projekty šité na míru
Nízkoenergetické, pasivní domy
Typové domy s možností úprav
Možnost jednotlivých dodávek                        
 

Možnosti úprav typových domů jsou téměř neomezené:

Například u rodinného domu Patricie máme připravenou variantu s dvojgaráží, u domů Marek a Klára variantu s uzavřenou garáží atd. Další z možností je opět po konzultaci s architektem zhotovení studie a následně vyprojektování domu na míru. Individuální projektovou dokumenteci podle Vašich představ vypracujeme v cenové relaci  29.000 Kč. Pokud již máte jasno ve výběru domu a nechali jste si zpracovat projektovou dokumentaci, zhotovíme Vám cenovou kalkulaci a stavbu domu zrealizujeme.

Komplexně se o Vás také postaráme při zajišťování financováni stavby a vyřízení stavebního povolení. Při vlastní realizaci stavby může zákzaník zvolit ucelenou dodávku naší firmou, eventuálně dodávky jednotlivé ( základy, zdivo, střecha, okna ).

Možnosti úprav typových domůCo se týče výběru konstrukčního systému, má firma v nabídce na prvním místě systém Izolox - systém ztraceného bednění, který zaručuje se svým max. tepelným odporem R = 6,80  m2K/W,  U = 0,14 W/m2K vysoké tepelné úspory, což je v dnešní době vzhledem k neustále se zvyšujícím nákladům na energii jeden z neopomenutelných atributů při výběru materiálu. V případě, kdy stavebník zvolí montáž systému Izolox svépomocí, je součástí dodávky systému také zaučení naším šéfmonérem a následný dohled nad montáží.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, můžete požádat o zaslání katalogu. Rubrika "stavební poradce" Vám lépe usnadní orientaci při výstavbě Vašeho domu. V rozhodování při výběru domu a vhodných mateiálů Vás po telefonické dohodě rádi na vštívíme a poskytneme odbornou konzultaci.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Máte dotaz, potřebujete poradit? Neváhejte nám napsat. 

  •  
Máte dotaz, potřebujete poradit? Neváhejte nám napsat. 

Zanechte nám prosím telefon pro zpětné ověření.

Dotazník pro usnadnění komunikace

Pozemek    

Typ domu    

Způsob výstavby    

Termín výstavby    

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná
 Precis MP - Martin Pavelka