Časté dotazy

Máte dotaz? Ohledně výběru pozemku, typu stavby, cenové kalkulace nebo systému Izolox? Neváhejte nám kdykoliv zavolat nebo napsat. Vaši otázku zodpovíme. Bude-li se jednat o častý dotaz, zveřejníme ho včetně odpovědi na této stránce, aby informace mohla sloužit i ostatním. 

                                                                                                              V případě již konkrétního požadavku na nás využijte prosím tel. kontakt nebo komunikační formulář.                                                 

  •  
Kontaktujte nás, ozveme se Vám zpět

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná

Odpovědi na Vaše otázky

15.1.2019, Rudolf – Plánujeme stavbu RD a při výběru se nám mezi všemi dosud nalezenými typovými projekty zalíbil váš RD Klára. Rádi bychom se předběžně a nezávazně informovali, zda je možná úprava projektu co se týče dispozice a orientace domu.
Dobrý den, samozřejmě je možno provést u RD Klára jakékoliv změny. Cena za vypracování kompletní projektové dokumentace včetně jakých koliv úprav, osazení na parcele, požární zprávy a průkazu energetické náročnosti budovy je od naší firmy vždy 29.000 Kč. Dále co se týče vlastní realizace stavby, je možno volit ucelenou část, např. kompletní hrubou stavbu ( základy, zdivo, střešní konstrukce, okna ) event. dodávky jednotlivých částí. Pokud budete mít zájem o kompletní informace kontaktujte nás prosím telefonicky, nebo přímo osobně. Děkujeme za váš zájem. S pozdravem Martin Pavelka.
Martin Pavelka, PRECIS - MP
21.11.2018, Gustav – zdravím, prosím, zajímámě, zda ceny staveb jsou včetně za zhotovení spodní stavby-základů děkuji Gustav
Ano, ceny jsou uvedeny vždy včetně základové desky, kterou naše firma montuje svými pracovníky.
Martin Pavelka, PRECIS - MP
17.10.2018, zákazník – Jaké zateplení fasády musíme použít na systém Izolox, aby byl dům nízkoenergetický nebo pasivní?
Žádné - tepelná izolace je již součástí zdiva. V současné době nabízíme našim zákazníkům 15 cm izolaci Grey Wall ( tzv. šedý polystyren s přísadou grafitu, který má ještě lepší tepelné parametry než bílý polystyren ). Samozřejmě je nutné klást důraz na kvalitu oken a dalších konstrukcí, aby se efekt zateplení zdiva neztrácel jinde.
Martin Pavelka, PRECIS - MP
13.9.2018, zákaznice – Dobrý den, velmi nás zaujal typový dům Klára 4 i systém výstavby, zajímalo by nás jak zhruba dlohou trvá výstavba tohoto domu ? Děkuji
Dobrý den, výstavba tohoto domu systémem Izolox je poměrně rychlá - základová deska cca 2 týdny, zdivo 3 - 4 týdny, střešní konstrukce 4 - 6 týdnů. Celkem tedy 2 - 2,5 měsíce celá uzavřená hrubá stavba, přičemž se jedná o stavbu se staticky tuhou konstrukcí zdiva. Dokončovací práce můžete uvažovat cca 2 - 3 měsíce. Je však třeba ještě počítat cca 2 - 3 měsíce na přípravy stavby - tj. projekt a vyřízení stavebního povolení event. ohlášení stavby. S pozdravem Martin Pavelka.
Martin Pavelka, PRECIS - MP
5.1.2013, Lucie – Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by bylo možné zaslat kalkulaci rodinného domu Marek, na kolik by popř. vyšla hrubá stavba a co vše hrubá stavba zahrnuje. Předem děkuji.
Dobrý den, cenovou nabídku na tento dům vám rádi zpracujeme a zašleme nejpozději během příštího týdne. Děkujeme za váš zájem. S pozdravem Martin Pavelka.
Martin Pavelka, PRECIS - MP
19.9.2012, Petra – Dobrý den, včera jsme navštívili veletrh For arch a Vaše společnost nás velice zaujala. Ráda bych se zeptala, zda by bylo možné zjistit předběžnou cenovou kalkulaci na půdorys, který máme načrtlý? Můžete mi prosím poslat e-mail, kam bych náčrt mohla zaslat? Děkuji a jsem s pozdravem. Petra
Dobrý den, načrtnutou představu o vašem domě nám můžete zaslat na e-mail : info@precis-mp.cz . Nabídku vám během týdne zpracujeme a zašleme na váš e-mail.
Martin Pavelka, PRECIS - MP
13.6.2012, zákazník – Zvažujeme stavbu našeho domu systémem Durisol a chceme vás požádat o více informaci zda máte v nabídce pasivní a nízkoenergetické domy. Děkujeme za více informací.
Prakticky kterýkoli z domů lze řešit v pasivním event. nízkoenergetickém režimu dle přání investora. Konečnou bilanci každého domu řeší projektová dokumentace, ve které se stanoví kvalita a množství tepelných izolací - izolace zdiva, podlah, střešní konstrukce, kvalitu oken. Konečný výsledek rekapituluje ,, Průkaz energetické náročnosti budovy,, který je součástí projektu. S tím samozřejmě souvisí výše finanční investice do stavby.
Martin Pavelka, PRECIS - MP
13.8.2011, zákazník – Dobrý den, za jakou cenu vyhotovujete energetický štítek?
,,Průkaz energetické náročnosti budovy,, jehož je štítek součástí nabízíme našim zákazníkům automaticky s projektovou dokumentací. Cena kompletní projektové dokumentace včetně jakýchkoliv úprav, osazení domu na parcele, napojení na inženýrské sítě, požární zprávy a již zmíněného energetického štítku je 29 tis.Kč.
Martin Pavelka, PRECIS - MP
11.3.2010, Brano – Plánujeme stavbu RD a při výběru se nám zalíbil váš RD Eva. Rádi bychom se předběžně a nezávazně informovali, zda je možné postavit tento dům jako pasivní, resp. nízkoenergetický a jestli by jste byli schopni dodat dokumentaci potřebnou k získání dotace v programu Zelená úsporám.
Jsme rádi, že vás zaujal návrh RD Eva. Samozřejmě lze tento dům řešit v pasivním event. nízkoenergetickém standardu. Projektové dokumentace zpracováváme kompletní včetně průkazu energetické náročnosti budovy. S touto dokumentací lze podat žádost potřebnou k získání dotace ,,Zelená úsporám,,. O dotaci můžete zažádat jednak na dílčí části související s vytápěním domu ( např. tepelné čerpadlo, solární panely ... ) a nebo také na celý dům. Jinak kompletní projektovou dokumentaci včetně jakých koliv úprav a již zmíněnného průkazu energetické náročnosti budovy zpracováváme v ceně 29.tis. Kč. S pozdravem Martin Pavelka - PRECIS.
Martin Pavelka, PRECIS - MP
18.2.2010, jakub – Dobrý den bylo by možné zaslat kalkulaci na RD Tereza bez uprav. Měl bych zájem o vybudování hrubé stavby ( základy,zdivo Durisol,a střešní kci).Předem děkuji
Dobrý den, cenovou nabídku na tento dům vám rádi zpracujeme a zašleme nejpozději během příštího týdne. Děkujeme za váš zájem. S pozdravem Martin Pavelka.
Martin Pavelka, PRECIS - MP
 Precis MP - Martin Pavelka